historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 maart 2022

Oog voor techniek: zo werkt de warmtepomp van een Volkswagen e-Golf

Een verbrandingsmotor produceert genoeg afvalwarmte om een auto-interieur te verwarmen. In een elektrische auto ontbreekt zo’n ‘gratis’ warmtebron. Een elektrisch verwarmingselement dan? Dat doet een forse aanslag op de actieradius. Gelukkig is er de warmtepomp. Hoe zo’n ‘omgekeerde airco’ werkt? We zoeken het uit aan de hand van de VW e-Golf. De CO2-warmtepomp van de ID.3 bewaren we voor een volgend Oog.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.