historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 februari 2023

Opgelost op Garageforum: Golf GTE, moeizaam tanken

Forumlid Jeroenvdbrand heeft een vervelend probleem met zijn Golf GTE: het tanken gaat uiterst moeizaam. Het vulpistool slaat telkens af omdat de vulhals zich vult, de benzine loopt moeizaam de tank in. Dit probleem is de laatste paar weken ernstiger geworden, het tanken is op deze manier een tijdrovende bezigheid geworden. Wat is er aan de hand?

Jeroenvdbrand zoekt de oorzaak in de tankontluchting en heeft al wat dingen nagekeken. Het koolstoffilter is niet overvol en de ontluchtingsleiding vanaf de tank naar dat filter is vrij. Vanaf het koolstoffilter loopt een leiding naar de motor, waar de dampen verbrand kunnen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.