historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

29 maart 2023

PartsPoint: bezorgt onderdelen per drone vanaf…  

Wow, de 21e eeuw is nu echt begonnen. Partspoint introduceert een nieuwe methode van onderdelen nabezorging. Die vergeten wiellagerset of handremkabel komt straks per drone naar het autobedrijf. Voor je nu van verbazing van je stoel valt, let even op de introductiedatum. De drones gaan vliegen vanaf: “Het begin van het tweede kwartaal.”

PartsPoint Air gaat de nieuwe dienst heten. Alliance directeur supply chain Ardjan van der Blonk vertelt er enthousiast over: “We hebben met een brede klantgroep uitgebreid onderzocht hoe we deze ambitie kunnen waarmaken. Zonder concessies te doen aan milieu, lokale regelgeving of klanttevredenheid. De drone bleek

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.