historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

29 maart 2023

Gallery Aaldering: Vier verdiepingen aan klassieke en antieke auto’s

In Brummen staat een imposant autobedrijf: Gallery Aaldering. In een vier verdiepingen tellende showroom staan klassieke en antieke auto’s en motorfietsen, stuk voor stuk in showroomstaat. ATC Arnhem-Nijmegen organiseerde er een excursie.

Het familiebedrijf van Nico Aaldering is in 1975 gestart met handel en restauratie in Alfa Romeo’s. Het bedrijf had drie medewerkers, die nog steeds voor Nico werken. In 1987 verhuisde het bedrijf naar Brummen, waar de huidige, zeer statige, neoklassieke showroom in 2000 werd gebouwd.

“We hadden toen de keuze: klein blijven, of heel groot worden. Een tussenweg bestond niet, dan heb je geen bestaansrecht”, vertelt Nico,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.