Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

19 oktober 2021

Praktijktest + video: een week met de deeltjestester, wat zijn de bevindingen?

De tijd vliegt, voor je het weet is het juli 2022. Vanaf dat moment is de deeltjestest onderdeel van de APK voor diesels met af-fabriek roetfilter. Over de deeltjesteller, die het APK-keuringsstation daarvoor nodig heeft, schreven we al veel en vaak. Maar hoe is het om er daadwerkelijk mee te werken? Wat kom je dan allemaal tegen? En hoe snel vervuilt zo’n teller? Verslag van een weekje deeltjestellen.

Voor een test met de deeltjesteller zijn drie zaken onmisbaar; allereerst natuurlijk een APK-keurmeester, ten tweede een werkplaats die diesels ontvangt en ten derde, ook niet onbelangrijk, een deeltjesteller. Daarom stellen we

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.