16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

29 maart 2022

Prijsverhogingen bij autoportalen: worden deze partijen te machtig?

Occasionplatform Autoscout24 verhoogde onlangs de tarieven. Niet met een paar procent, geen inflatiecorrectie, maar een stijging van in veel gevallen rond de 20 procent. AMT sprak met Mirjam van der Rijt van belangenorganisatie VASS, vroeg Autoscout24 om een reactie en ging te rade bij andere autoportalen. Worden deze partijen te machtig?

De verhoging van AutoScout24 betekent dat autobedrijven in één klap aanzienlijk meer betalen voor hun online leads. Dit is tegen het zere been van belangenorganisatie Verenigde Autobedrijven Samen Sterk (VASS), dat zijn ontstaan dankt aan een eerdere actie van hetzelfde autoplatform: de omstreden prijscheck. Deze ging na protest van

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.