16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

29 maart 2022

Stap voor stap: airco-drukken en temperaturen meten

Een VW Passat 2.0 TDI uit 2011 heeft een aircoreparatie gehad. Toch lijkt de airco niet goed te werken. De lucht uit de uitstroomopeningen wordt niet echt koud. Is de reparatie goed uitgevoerd? Zijn de leidingen, de verdamper en de condensor wel goed gespoeld? Is er te veel UV-lekdetectie gebruikt? Werkt de compressor wel goed? Of is er iets anders aan de hand? Daar kun je achter komen door de drukken en temperaturen in de diverse aircoleidingen te meten.

Het hart van het aircosysteem is de compressor. Die comprimeert een gas, in dit geval R134a, waardoor de druk en de

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.