historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 september 2021

Rekenen aan raceauto’s: van theorie naar praktijk

Hoe prepareer je een raceauto optimaal voor een bocht? Stijvere veren? Stuggere dempers? Het zwaartepunt verlagen? Dat zijn lang niet altijd de goede oplossingen. Welke dan wel? Trainer en race-engineer Ton Serné leert hobbycoureurs en professionele raceteams dat uit te vinden. AMT trainde een dagje mee én bracht het geleerde in de praktijk.

[intermezzo:1]

“Mijn auto heeft onderstuur in de bocht”, zegt een autoliefhebber stoer. “In welke fase van de bocht?”, vraagt Ton Serné. Eh, heeft een bocht fases dan? Yep! En begrijpen aan welke knoppen je moet draaien om bochten sneller te ronden, begint met begrijpen wat er in

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.