historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 mei 2023

Roetfilterproblemen: wanneer moet je het roetfilter reinigen of vervangen?

Ze worden allemaal op tijd vervangen: luchtfilter, oliefilter, interieurfilter en brandstoffilter, maar niet het roetfilter. Bij Visser Diesel Center in ‘s-Hertogenbosch hebben ze al meer dan tienduizend roetfilters gereinigd en ze vinden dat de aandacht voor roetfilters net zo gewoon moet worden als de aandacht voor distributieriemen.

Roetfilterproblemen zijn te voorkomen met regulier onderhoud. ”Autoverkopers vertellen je dit nooit”, begint René Visser zijn verhaal, “Maar een roetfilter is gewoon een slijtagedeel. Heeft Volvo een waardeloze motor? Welnee, maar het roetfilter reinigen of vervangen moet wel volgens voorschrift, en niet twee ton later. Dat is dus geen motorprobleem, dat is een

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.