historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 mei 2023

Hoe ziet de toekomst van de APK eruit?

Auto’s veranderen, de wereld verandert, dus de APK moet mee. Maar hoe? Hoe ziet de toekomst van de APK eruit? Welke nieuwe eisen mogen we verwachten? Welke investeringen? Is het Nederlandse systeem houdbaar? Gaan auto’s straks permanent data delen met de RDW? En is een fysieke APK dan nog wel nodig?

De toekomst van de APK wordt voor een belangrijk deel bepaald in Europa. Namens de RDW volgt Geert Konings de ontwikkelingen daar. Hij legt uit dat de Europese APK-richtlijn, de 2014/45/EU, dateert van 2014. Samen met richtlijnen voor de registratie van kentekenbewijzen en voor wegkantcontroles vormt die richtlijn het

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.