historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 juni 2021

Roy, Marco en Frank winnen AMT Garage Abonnement!

Het gloednieuwe AMT Garage Abonnement is speciaal voor kleinere (auto)bedrijven en werkplaatsen. Afgelopen maand maakte je met jouw team kans op zo’n abonnement. We mochten heel wat foto’s ontvangen, maar die van Roy, Marco en Frank was volgens onze jury toch echt de leukste. Daarom ontvangen zij nu vakblad AMT op de zaak én hebben ze alle drie online toegang.

Chef werkplaats Marco en monteurs Frank en Roy kunnen het komende jaar onbeperkt artikelen lezen, video’s kijken en hun kennis uitbreiden op AMT.nl. In de kantine van hun werkgever, J. van der Sluis B.V. in Zwaagdijk, ligt vanaf nu elke

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.