historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

22 juni 2021

Welke olieproblemen kom jij tegen? Deel je ervaring en scoor een iDiA olie-testbox!

Voor voertuigen met verbrandingsmotor is olie van levensbelang. Voorzien van het juiste ‘zwarte goud’ bromt de motor tevreden. Maar komt ie olie tekort of is ie voorzien van de verkeerde olie, dan kan dat resulteren in grote problemen. Welke kom jij tegen in de werkplaats en hoe zit jij in de olie? Deel je ervaring!

Olie is onmisbaar bij onderhoud en reparatie van voertuigen. We zien op AMT.nl en AMT Facebook regelmatig de gevolgen van olieproblemen voorbijkomen. Sommige zijn simpel op te lossen, andere hebben grote gevolgen, maar ze hadden allemaal voorkomen kunnen worden! Door je aan de onderhoudsintervallen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.