Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 november 2021

Schadeherstelopleiding Innovam van start

Innovam heeft op 1 november 2021 de trainingslocatie voor autoschadeherstelopleidingen in Nieuwegein geopend. Tegelijkertijd zijn de opleidingen van start gegaan, want volgens Innovam is er behoefte aan moderne trainingen voor het schadeherstel van steeds complexer wordende auto's.

De nieuwe locatie is ingericht op loopafstand van Innovam’s hoofdlocatie in Nieuwegein en voorzien van een No Touch uitlijnbank. Daarmee kun je zonder wielklemmen alle wielstanden meten, die voor het schadeherstel belangrijk zijn.

De No Touch uitlijnbank werkt zonder meetkoppen op de wielen, maar je leert

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.