historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

17 februari 2023

Self Driving Challenge 2023

Op woensdag 8 februari waren zes studententeams bij de start van de ‘Self Driving Challenge 2023’ op het RDW testcentrum in Lelystad. Van welk studententeam rijdt de kart straks het snelst foutloos zelfstandig over het circuit?

Zes studententeams gaan de strijd met elkaar aan om een zelfrijdende elektrische kart op het circuit te laten racen. De studenten moeten eerst een simulatie maken, waarin ze hun virtuele kart over het virtuele TT-circuit van Assen laten rijden. RDW gaat die simulatie valideren en wie de volgende ronde haalt, mag aan de slag op het fysieke circuit. Het team dat de kart straks

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.