historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 augustus 2021

Stap voor stap: nieuwe sleutel inleren

Sleutel kwijt, auto (in)gekocht zonder reservesleutel, of de elektronica in de sleutel werkt niet meer goed. Dat blijkt allemaal niet zeldzaam. Car Lock Systems ontvangt tot meer dan duizend orders per dag. Want nog veel belangrijker dan de fysieke vorm van de sleutel is zijn programmering. Hoe doe je dat zelf?

Niet alleen om de startblokkering op te heffen, steeds meer elektronische systemen worden via de co-dering van de sleutel geactiveerd – of niet. Hoe krijg je de juiste codering in een nieuwe sleutel, hoe pak je dat het handigst aan? Bij Car Lock Systems leidt Frank Bouman ons door

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.