16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

02 augustus 2021

Kijken in de open keuken van KwikFit: “Wij zijn begonnen als een McDonald’s voor auto-onderhoud”

KwikFit? Daar rijd je binnen voor een goedkope APK, en je vertrekt met een auto vol onnodig vervangen onderdelen, toch? “Onzin”, zegt KwikFit’s marketingdirecteur Arjan van der Meer. Heeft hij gelijk? AMT zoekt het uit.

KwikFit dateert van 1971. Inmiddels zijn er zo’n 1.800 filialen verspreid over Europa, waarvan 165 in Nederland. De eerste vestiging, die aan de McDonald Road in het Schotse Edinburgh, bestaat nog steeds. Marketingdirecteur Arjan van der Meer vindt dat wel mooi: “Wij zij begonnen als een McDonald’s voor auto-onderhoud.” Hij legt uit wat hij daarmee bedoelt: “De KwikFit-formule is gebaseerd op drie pijlers. Eén: binnen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.