historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

29 juni 2021

Techniek van Toen, 1970: waarom olie verversen en wanneer?

In AMT 7/8 besteden we aandacht aan het thema Olie & Additieven. Werkplaatsen weten tegenwoordig hoe belangrijk olie verversen, onderhoudsintervallen en fabrieksspecificaties zijn. In 1970 ging men wat ‘losser’ om met olie. De toenmalige AMT-redacteuren spraken in AMT 3 met oliereus Chevron over het belang van tijdig verversen, lees je mee?

“Motorolie verversen en vooral het ‘wanneer’ daarvan blijkt een geliefkoosd onderwerp van discussie te zijn wanneer enthousiasten en geïnteresseerde autobezitters bij elkaar zijn”, zo begint het artikel. “Om nog maar niet te spreken van de vele eigenaars van een X-de handse auto die vaak de mening koesteren dat zij

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.