16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

27 juli 2021

Test je APK-kennis: AdBlue-lekkage, APK-goed- of -afkeur?

Ben jij een goede APK Keurmeester? Ga de uitdaging aan en test je APK-kennis in de AMT APK Keurmeester Quiz. In deze zesde editie krijg je te maken met AdBlue. Je weet wel, dat goedje dat in de uitlaat van moderne diesels wordt geïnjecteerd. Maar ook het spul dat voor schokkende beelden zorgt als het uit onwetendheid aan de brandstof wordt toegevoegd…

Wat die schokkende beelden betreft, daar komen we zo op. Nu eerst de vraag uit AMT APK Keurmeesterquiz. Zoals je weet uit de voorgaande afleveringen, neemt juryvoorzitter (en enig jurylid) Martin Pardoel geen genoegen met alleen het

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.