historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

02 juli 2021

TI-website Volkswagen Group: Voorsprong door technische informatie

ErWin Online is de online applicatie van Volkswagen, Seat, Skoda en Audi die elektronische reparatie- en werkplaatsinformatie bevat. De website is bedoeld voor iedereen die op professionele wijze VAG-voertuigen repareert en onderhoudt. Een uitkomst voor het universele autobedrijf?

Elk merk van de VW-groep heeft zijn eigen website, maar ze bieden alle vier dezelfde mogelijkheden. De Euro V-applicaties van Volkswagen, Seat, Skoda en Audi zijn toegankelijk via erwin. volkswagen.de, erwin.seat.com, erwin.skoda-auto.cz en erwin.audi.com. In het menu kun

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.