Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

05 juli 2021

Oog voor techniek: de 2.0 viercilinder armmengsel DTM-motor van Audi

DTM, het Deutsche Tourenwagen Meisterschaft, is racen met auto’s die er uitzien als gewone Audi’s, BMW’s of Mercedessen, terwijl ze er onderhuids niets mee gemeen hebben. Alhoewel, sinds seizoen 2019 zijn hun V8’s vervangen door gewone 2.0 viercilinders. Nou ja, gewoon...

Op het jongste Wiener Motoren Symposium toonde Audi de technische details van zijn DTM-‘viercilindertje’. Interessant, want die armmengsel R4 TSFI zien we begin 2022 terug in…, Audi’s elektrisch aangedreven Dakar-auto.

Eén motor, meer speeltuinen

De racerij is een speeltuin voor autofabrikanten. Maar wel een serieuze.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.