historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

30 november 2021

TomTom IndiGO: ontwikkeling virtuele cockpit tot 80% goedkoper

“Ruim tien jaar geleden leverden we ons eerste ingebouwde navigatiesysteem in een Renault. We zijn nu heel veel verder,” zegt Sonja Radenkovix, Vice President UX Design van TomTom, tijdens de online presentatie van softwareplatform IndiGO. AMT was erbij en ontdekt: hoeveel verder?

TomTom maakt, naast de bekende navigatiekastjes, ook HD Maps en smartphone-apps. De navigatie-oplossingen van het bedrijf zijn al jarenlang verweven in de dashboards van onder meer nieuwe Peugeots en Citroëns. Met IndiGO gaat de integratie nog een flinke stap verder.

[intermezzo:1]

Sneller ontwikkelen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.