historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

11 november 2021

Toyota bZ4X: na 240.000 km nog 90% accucapaciteit

Al jaren is Toyota bijna synoniem met hybride aandrijving, in wat mindere mate staat het bekend als brandstofcel-pionier. Maar waar bleven batterij-auto’s die velen, politici voorop, zien als de noodzakelijke eerste stap naar morgen? Dit voorjaar kondigde Toyota ze dan aan: bZ-modellen. De eerste komt eraan.

Die eerste was feitelijk al zo goed als klaar, een puur elektrische, compacte SUV. Nu is het officieel, voor de jaarwisseling komt deze bZ4X. In vier jaar te volgen door nog zes modellen op dezelfde technische bZ-basis.
Dit naast hybrides, plug-ins en brandstofcelauto’s, zegt Toyota erbij. Een verstandige benadering om niet alles op

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.