historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

11 november 2021

Gezien op Facebook: Rode remmen, rode wangen, krokante Movano & overslaande vonkjes

Vreemde storingen, fraaie klassiekers, autotechnici met hart voor hun werk en opvallende staaltjes huisvlijt van hun klanten. Er gebeurt veel in de Nederlandse en Belgische werkplaatsen, én dus op de AMT Facebookpagina. Wat kwamen technici tegen in oktober 2021? Je ziet het hier!

Onderhoudsarmoe

Terry ‘mag onderhoud plegen aan een Opel Corsa C’. Onderhoud ‘mogen plegen’ aan zo’n auto, is dat dan zo bijzonder? We zitten hier toch niet op LinkedIn? Het zit zo: voor technici is dit onderhoud misschien niet

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.