historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 februari 2023

Toyota komt naast hybrides ook met EV’s op de markt

Met zes bZ-modellen, te beginnen bij de bZ4X crossover, komt Toyota nu toch ook met een lijn puur elektrische auto’s. Maar concernbaas Akio Toyoda laat niet na te herhalen dat er meerdere wegen naar koolstofneutraliteit leiden. Ofwel, er blijven hybrides komen. Daarnaast studeert Toyota op alle mogelijke waterstoftoepassingen.

Die waterstoftoepassingen kunnen auto’s met brandstofcellen naast batterijen zijn. Maar Toyota sluit ook verbrandingsmotoren op waterstof niet uit.

Daarmee zijn zowel een experimentele GR Yaris rallyauto als een Corolla GR circuitauto recent beproefd. Met dezelfde direct ingespoten 1.6 turbo driecilinder is er daarnaast nu een Corolla Cross prototype voor de gewone

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.