historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 februari 2023

De Mercedes-AMG C 63 S E Performance: superpower-hybride

Mercedes-AMG C 63 S E Performance: nogal een mond vol, maar dat verdient deze superpower-hybride. Niet te verwarren met de eveneens recent verschenen S 63 E Performance. Die heeft vier cilinders en wat kilowatts meer, maar heeft in een S-model ook heel wat meer te verslepen dan in een C-Klasse.

Waarom bij beide modellen ‘63’ staat is niet zo begrijpelijk. Hooguit dat ‘S 63’ wijst op een krachtpatser, dus moet een C 63 een echte ‘hybride hulk’ wezen. Het betreft in beide gevallen plug-in hybrides, om correct te zijn.

Op een 13 kWh accupakket kan de S met zijn

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.