historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 januari 2022

Toyota Material Handling zoekt servicemonteurs die houden van afwisseling

"Toyota Material Handling groeit hard en dat willen we blijven doen. Daarom zijn we continu op zoek naar mensen met een technische achtergrond. De werkzaamheden zijn behoorlijk divers", vertelt Edwin Rugenbrink, teamleider Serviceteam.

Als servicemonteur buitendienst werk je in de regio in de buurt van jouw woonplaats. Je hebt een volledig ingerichte service bus waarmee je allerlei verschillende klanten bezoekt. De werkzaamheden wisselen van preventief onderhoud tot veiligheidskeuringen en het oplossen van storingen.

“Wat het werk zo leuk maakt dat je lekker langs de weg zit en veel bij vaste klanten komt, op dat gebied heb je echt veel vrijheid”,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.