historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 januari 2022

Vraag van de maand: Alleen APK-deeltjesteller of ook roetmeter?

Vraag van AMT-lezer Martijn Bom: “De roetmeter in ons personenautobedrijf is aan vervanging toe. Moeten we nu én een roetmeter én een deeltjesteller aanschaffen? Of zouden we het ook met alleen een deeltjesteller afkunnen?

“Per 1 juli 2022 heeft de erkenninghouder vier keuzes”, geeft Dennis Ipenburg antwoord namens de RDW. “Hij kan kiezen voor de roetmeter met afzuiging en alleen diesels zonder roetfilter keuren. Hij kan kiezen voor de deeltjesteller met afvoer en alleen diesels met roetfilter keuren. Hij kan ook kiezen voor geen van beide en geen diesels meer keuren, of hij kiest voor allebei en blijft alle diesels

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.