Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

30 september 2021

Trends in hamerland: oudste gereedschap nog steeds niet uitontwikkeld

De hamer is het oudste gereedschap uit de geschiedenis van de mensheid. Duizenden jaren geleden werd al gebruik gemaakt van steenbrokken met een houten steel om meer kracht uit te kunnen oefenen. Kracht die zeker niet alleen werd gebruikt voor vredelievende doeleinden... In de loop der tijden zijn hamers ontwikkeld voor zeer uiteenlopende bezigheden, ook in de automotive branche.

Elk ambacht kent zijn eigen hamers. Soms vind je dat zelfs terug in de naam van de hamer, zoals steenhouwershamer, molenaarshamer, ingenieurshamer en timmermanshamer. Zulke namen verwateren soms, zoals bij de timmermanshamer (niet de klauwhamer) die veel lijkt op wat

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.