16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

28 september 2021

Vier storingen opgelost met simpele middelen

Diagnose stellen aan het SCR-emissiesysteem, de hogedrukbrandstofpomp of de startblokkering, heb je daar kostbaar gereedschap voor nodig? Of voor het kalibreren van een ADAS-camera? “Nee!”, zegt garagist Erwin Schraepen tijdens een webinar voor ATC Antwerpen en Vlaanderen. Met gezond verstand en eenvoudige hulpmiddelen stelt hij diagnose aan de meest complexe systemen in moderne auto’s.

 

Erwin Schraepen is mede-eigenaar van E&M Motors, een autobedrijf in het Belgische Beringen. Ook hij ervaart dat moderne auto’s erg complex geworden zijn. En dat in alle mogelijke opzichten: “Motortechnisch met complexe in- en uitlaat-

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.