historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 december 2021

Update Opel Corsa-e: 5% meer WLTP-bereik en 10% in real world, hoe kan dat?

De compacte elektrische Opels, Peugeots, DS-en en Citroëns op het e-CMP-platform worden continu geüpdatet. Ze hebben nu 20 km extra actieradius in de WLTP-cyclus, belooft de fabrikant. Heel mooi, lang doorrijden in het lab. Maar hoe is het op de weg? Verrassend antwoord: “De WLTP-verbetering is 5%, de real world verbetering kan in de winter wel 10 % zijn.” Hoe kan dat?

Een Corsa-e komt nu 359 km ver volgens WLTP. Dat was 337. Een belangrijk deel van die toename dankt de auto (net als zijn broertjes en zusjes op het PSA e-CMP-platform) aan een verbetering van het verwarmingssysteem.

Gratis

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.