16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

30 april 2021

Vanaf 30 april recyclingbijdrage op importoccasions

Vanaf 30 april 2021 wordt een recyclingbijdrage geheven op alle auto’s waarvoor een Nederlands kenteken wordt aangevraagd. De recyclingbijdrage geldt dan niet alleen voor nieuwe auto’s, maar ook voor geïmporteerde auto's die voor het eerst een Nederlands kenteken krijgen. Hierdoor kunnen jaarlijks circa 200.000 auto’s duurzaam worden gerecycled.

De recyclingbijdrage is een eenmalige bijdrage boven op de aanschafprijs van een personenauto of lichte bedrijfswagen. Het geld dat wordt geïnd komt ten goede aan verantwoorde en hoog- waardige autorecycling. Op de meeste auto’s in Nederland wordt al een recyclingbijdrage geheven.

Vanaf 30 april 2021 zal dit gaan gelden voor alle auto’s,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.