historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

13 december 2021

Video ‘Diagnose met de scope’ aflevering 5 offline

De video 'Diagnose met de scope - aflevering 5' is momenteel niet beschikbaar. Wij werden erop gewezen dat er gebruik wordt gemaakt van een onjuist scopebeeld. Daardoor communiceren we niet de juiste informatie. Omdat we streven naar de hoogste kwaliteit hebben we de video voorlopig offline gehaald. In januari 2022 zijn we terug met een gecorrigeerde en nog uitgebreidere variant. Weten wanneer deze beschikbaar is? Meld je aan voor de AMT Nieuwsbrief!

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.