Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 juli 2021

Video: Meten met de APK-deeltjesteller, hoe doe je dat?

Vanaf 1 juli volgend jaar is het een verplicht nummer in de APK voor dieselvoertuigen met af-fabriek roetfilter: de deeltjestest. Doe je die echt in 15 seconden? Of is de deeltjestest net zo omslachtig als de vrije-acceleratietest met de traditionele roetmeter. Ontdek het op AMT TV!

Hoe gaat dat nou precies, zo’n deeltjestest? En dan bedoelen we niet alleen de test zelf, maar ook de nulstelling die je eenmaal per dag moet doen. Je ziet het allemaal in de demonstratie bij Autobedrijf van den Heuvel in Druten.

[intermezzo:1]

Deeltjestest voor Euro 4-auto?

In de video test keurmeester Dennis twee auto’s

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.