Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 november 2021

Webinar Focus op veilig werken: Het corona-protocol & Inspectie SZW-controle

Veilig werken in coronatijd is een hot item. Branchebreed is het corona-protocol opgesteld voor mobiliteitsbedrijven. Dat zijn geen vrijblijvende tips, maar maatwerkafspraken die gelden voor alle bedrijven in de branche.

 

 maandag 22 juni 2020
Partner:

Focus op veilig werken: Het corona-protocol & Inspectie SZW-controle

Wist je bijvoorbeeld dat ieder bedrijf een corona-verantwoordelijke moet aanstellen? Dat je als collega’s onderling ook op anderhalve meter afstand moet blijven werken? En dat je klanten niet onbeperkt over de vloer mogen komen? Gelukkig vind je in het

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.