historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

26 november 2021

APK-dimlichtafstelling vanaf 1 januari 2022: test je kennis!

Dat de APK-eisen voor de dimlichtafstelling veranderen is geen nieuws. Door het veranderende lichtbeeld van moderne koplampen was dat onontkoombaar. Maar 1 januari 2022 komt nu snel dichterbij, dus tijd voor een snelle kennistest. Welke koplampbeeld keur je straks goed en welk keur je af? Veel succes!

Goede gewoonte, eerst kennis opfrissen, dan testen. Dus daar gaan we met de regels zoals ze vanaf 1 januari in Artikel 113 van de Aanvullend Permanente Eisen staan. Die komen er op neer dat er een duidelijke scheidingslijn tussen licht en donker moet zijn. Dat, heel logisch, het lichte vlak zich onder moet

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.