16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 april 2022

Wegwijs in auto-infotainment: de USB-aansluiting, nog niet zo eenvoudig

Een USB-aansluiting in de auto bestaat al enige tijd. Er zijn diverse typen. Is het een USB A-, B- of C-aansluiting? Of is het een USB-laadpunt? Hoe herken je die en wat zijn de verschillen? Hoe wordt de connectie gemaakt met het MMS? En tegen welke USB-problemen kan de klant oplopen?

Een USB-connector heeft verschillende functies: Het is enerzijds een verbindingspunt om apparatuur te koppelen met het MMS. Zo kan het MMS data met die apparatuur uitwisselen en die apparatuur opladen. Evenzeer kan je data, zoals muziek, opslaan op een USB-geheugenstick en die via die aansluiting laten afspelen op het

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.