Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

18 januari 2022

Wegwijs in auto-multimedia deel 1: is de klant wel compatibel?

Door de opkomst van de mobiele telefonie in de jaren ’90 en de ontwikkeling tot smartphone in de decennia daarna, onderging de autoradio een metamorfose tot MultiMedia-Systeem (MMS). In de auto’s van vandaag is dat MMS uitgegroeid tot een heus commandocentrum. Maar zo’n systeem doet niet altijd wat de automobilist ervan verwacht. Wat moet je als autotechnicus weten om multimediaproblemen op te lossen?

Nog maar een jaar of tien geleden had je bij een middenklasse auto al een behoorlijk infotainmentgedeelte met een radio, een CD-speler, een AUX-aansluiting, soms een USB-poort aangevuld met een tiental luidsprekers, enkele tweeters en eventueel een

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.