historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

02 maart 2022

Wegwijs in auto-multimedia deel 2: TA, TP, TMC, PTY, AM, FM, RDS en DAB, de autoradio anno nu

Onder impuls van de smartphone ontwikkelde de autoradio zich tot multimediasysteem (MMS). Zo’n systeem doet niet altijd wat de automobilist ervan verwacht. Wat moet je weten om multimediaproblemen op te lossen? We geven antwoord op die vraag in een reeks artikelen. Het eerste las je vorige maand in AMT 12, dit tweede gaat over de basis van het MMS: de radio.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.