16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

03 maart 2022

Werken aan elektrische auto’s: zo meet je de gezondheid van het batterijpakket

Een gezonde markt voor gebruikte EV’s speelt een cruciale rol in de Nederlandse klimaatplannen. Autobedrijven zullen vaker gebruikte EV’s inkopen of inruilen. Daarbij zullen ze de levensverwachting van de batterij moeten beoordelen en wellicht ook reparaties aan batterijen moeten uitvoeren. Hoe doen ze dat en welke apparatuur is daarvoor nodig?

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.