16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 oktober 2021

AMT Awards 2022: Drie competities voor studenten en vakprofessionals

De studentencompetities Bedrijfs- en Autotechnicus van de Toekomst ken je natuurlijk al. Ze worden nu aangevuld met een derde categorie, speciaal voor vakprofessionals.Word jij Autotechnicus van het Jaar?

Als auto- of bedrijfsautotechnicus sta je elke dag voor nieuwe uitdagingen. De branche weet dat een goede technicus onbetaalbaar is. Maar wie is de beste? En wie is het aanstormende toptalent? En wat is nu de beste automotive opleiding? Met de AMT Awards komen we erachter.

[intermezzo:1]

Studenten strijden, net als de afgelopen jaren, om de titel Bedrijfs- of Autotechnicus van de Toekomst. Professionals maken kans op de titel Autotechnicus van het

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.