Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 oktober 2021

Opgelost op AMT Garageforum: Verwarring rond koelvloeistofklep Passat GTE

Eens per drie weken komt de storing ‘P26AB Motorkoelvloeistofomleidingsklep A - geblokkeerd’ terug bij een VW Passat GTE van 2015. Autotechnicus Robben is vergeefs op zoek naar de oorzaak van het probleem, alles lijkt te werken zoals het bedoeld is.

Robben beschrijft wat hij al heeft gecontroleerd. “Er zitten drie extra elektrische waterpompen gemonteerd op deze auto. Daarnaast twee vloeistofomleidingskleppen. Ik voel die kleppen bewegen en de pompen ronddraaien als ik ze met de testkast aanstuur of de auto start.”

De foutcode wijst in de richting van klep A. Robben: “Heeft iemand een idee welke van die kleppen klep

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.