Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 oktober 2021

Fotoverslag: dit was AMT Diagnose Challenge 2021!

Donderdag 7 en vrijdag 8 oktober was het eindelijk zover. De eerste editie van AMT Diagnose Challenge, powered by GMTO. Op beide dagen namen bijna veertig autotechnici deel om in acht workshops de diagnosekennis te verruimen. Een terugblik in foto’s op twee geslaagde en lange dagen!

De locatie van de AMT Diagnose Challenge was de vernieuwde TAC Academy. Hier vinden jaarlijkse tientallen trainingen plaats, voor zowel de autobranche als andere sectoren. Het is een zeer inspirerende locatie die (auto)techniek ademt.

De locatie van de AMT

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.