16 mei-livestream
13 september 2023

ATC Nieuws opnieuw ingedeeld!

Zoals in een vorig nieuwsbericht aangegeven zouden we vanaf 1 oktober ons nieuws anders presenteren.  We zijn inmiddels al zover en kunnen jullie vol trots het resultaat laten  zien. 

Het bekende AMT-nieuws heeft nu een eigen pagina, alle AMT-artikelen worden doorgelinkt naar de betreffende pagina op AMT.nl. De berichten zijn alleen te lezen als je inlogt op de website van AMT. Als lid van Vereniging ATC kun je alle artikelen op AMT.nl lezen, daarvoor moet je eenmalig een account aanmaken. Op deze pagina zie je hoe je dit kunt doen.

Op de oorspronkelijke nieuwspagina staat vanaf nu alleen nieuws dat óf van de afdelingen komt (zie o.a.  artikel over de nieuwe Toyota Prius door Hub Veders – Limburg) , of is gemaakt door onze eigen (!) verse nieuwsredacteuren. Wij ontvangen inmiddels van vele bronnen persberichten en maken daarvan een nieuwsartikel, mits het een onderwerp is dat past bij onze leden.

Het moet gezegd worden, we zijn er – achteraf – niet ongelukkig mee en hadden eigenlijk al eerder moeten starten met eigen technische nieuwsartikelen.

Graag horen van onze leden – jullie dus – of dit naar genoegen is , of dat we verbeteringen moeten aanbrengen. Schrijf in dat geval je mail naar pr@verenigingatc.com

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.