historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

05 april 2023

Vrijwillige Klassieker Inspectie: meer dan alternatieve APK

Er is een alternatieve APK voor klassieke auto’s: de Vrijwillige Klassieker Inspectie (VKI). De inspectie is er voor klassieke auto’s van vijftig jaar en ouder. Die auto’s zijn sinds begin 2021 vrijgesteld van de APK-plicht. Hoe werkt zo’n VKI?

Succes kent vele vaders en Arjen Antonisse is één van de geestelijke vaders van de VKI: de Vrijwillige Klassieker Inspectie.

“We zagen het eigenlijk al een beetje aankomen”, zegt garagist Arjen Antonisse uit Koekange. “Ten eerste koppelen veel mensen ‘APK vrij’ aan ‘onderhoudsvrij’ en dat is echt niet hetzelfde. Ten tweede denken veel mensen dat ze nét onderhoud hebben laten uitvoeren,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.