Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

27 december 2021

Bedragen en voorwaarden veranderen: aanpassingen bpm per 1 januari 2022

De Belastingdienst brengt wijzigingen aan in de belasting van personenauto’s en motorrijwielen (bpm). Daarbij worden niet alleen de tarieven voor nieuwe auto’s verhoogd, ook de regels rondom import van auto’s veranderen. Als je geen eigen voorraad importeert, hebben deze wijzigingen voor jou geen invloed. Doe je dat wel, dan wordt het behalen van voordeel wellicht iets moeilijker. Wat verandert er precies en valt er nog wat te redden?

Om met het eerste punt te beginnen: nieuwe auto’s worden onherroepelijk duurder. Ons kabinet verwacht dat auto’s elk jaar ongeveer 2,3 procent ‘groener’ worden. Dat betekent niet alleen dat ze 2,3 procent

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.