historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

30 maart 2023

Cofinity-X datasysteem van start

Wat we er precies aan hebben, en precies wie gebruiker kan worden valt nog lastig te schatten. Maar met partners als BMW, Mercedes, Volkswagen, ZF, Schaeffler, BASF en Siemens is de nieuwe joint-venture Cofinity-X nogal een grote onderneming. Deze wil de toepassing bevorderen van het Catena-X datasysteem, ontwikkeld met Duitse staatssteun.

Catena-X moet een onafhankelijk en betrouwbaar systeem zijn voor distributie van gegevens. Cofinity-X gaat op basis daarvan automotive toepassingen maken. Het idee achter Catena-X is dat uitwisseling van de meest uiteenlopende gegevens overal van het grootste belang is.

Waarbij de ‘echtheid’ van de gegevens gewaarborgd moet zijn.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.