Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

27 mei 2021

Column Mark van Abeelen: APK-3, van goed idee tot farce

Columnist Mark van Abeelen vormt, samen met zijn broer, de directie van Van Abeelen APK. Een APK-station voor lichte en zware voertuigen met vestigingen in Hilvarenbeek, Breda, Den Bosch en Sprang-Capelle. Van Abeelen keurt alleen en repareert niet. Mark is altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en geeft nu zijn mening over de APK voor landbouwvoertuigen.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.