historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

27 mei 2021

Thema APK: Kleine universeel de dupe?

De APK-regelgeving is constant in beweging en dat vraagt nieuwe investeringen. Worden de eisen te zwaar? Hoe stimuleren we jongeren om keurmeester te worden? En welke tips heb jij voor de RDW als het gaat om toekomstige regelgeving?

Volgend jaar zomer wordt een deeltjesteller voor de APK van Euro V en VI-diesels verplicht. De meeste AMT-lezers houden hun werkplaats actueel en hebben nu al besloten om straks te investeren in een deeltjesteller. Daarmee kunnen ze de moderne dieselvoertuigen blijven keuren, die af-fabriek zijn voorzien van een roetfilter. De paar lezers die dat niet doen, beargumenteren dat met het afnemend aantal

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.