historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 juni 2021

Jan Kraaijeveld: ‘Je kunt met minder voorraad hetzelfde resultaat boeken’

Het hebben van een optimale voorraad is de moeite waard. Jan Kraaijeveld van Slimstock legt uit hoe je meer rendement met minder voorraad maakt.

Lege schappen, producten die retour komen en schreeuwende klanten aan de telefoon… Waarom is voorraadbeheer zo moeilijk? Volgens Jan Kraaijeveld van Slimstock is de complexiteit het gevolg van het feit dat iedereen op een andere manier naar de voorraad kijkt. De boekhouder ziet vooral het geld dat er in gaat, de afdeling inkoop let op de prijs, de verkoopafdeling kijkt naar de marge en de logistieke medewerker kijkt naar de magazijnruimte en

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.