historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 september 2021

De werkplaats van: Van Keulen Transport Middelburg. “Zelf doen bespaart tijd en geld”

Van Keulen Transport in Middelburg verzorgt regionaal, nationaal en internationaal vervoer. Het eigen wagenpark bestaat uit meer dan zestig trucks en meer dan honderd verschillende soorten aanhangers. Onderhoud en reparatie aan het trekkende en getrokken materieel doet het bedrijf zelf. In augustus 2021 zijn alle activiteiten verhuisd naar een spiksplinternieuwe en toekomstbestendige werkplaats. Van een spelingsdetector voor de nieuwe APK 1-eisen en Pass-thru tot speciaalgereedschap voor het zelf demonteren en monteren van roetfilters, de trucktechnici hebben alles in huis om zoveel mogelijk zelf te doen.

Zelf doen = tijd en geld besparen

Blijven we het zelf doen of besteden

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.